Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 52

Vayer Lajos: A rajzművészet mesterei. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Enyhén foltos vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13487.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13488.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

13489.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13490.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kicsit laza, gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13491.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Konrāds Ubāns. Szerk.: Alksne, B.; Bērziņa, K. Riga, 1958, Latvijas Valsts Izdevniecība. Konrāds Ubāns (1893-1981) lett festő 20 festményének színes nyomata, önálló lapokon, mappába rendezve, lett és orosz nyelvű bevezető tanulmánnyal és képaláírásokkal. Kicsit kopott félvászon kötésű mappában, jó állapotban.
13492.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pastorale. Reich Károlya rajzai. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
13493.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13494.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

2 művészeti könyv: Diener Dénes József: Leonardo da Vinci. 113 szövegképpel és 16 melléklettel. Művészeti Könyvtár (K. Lippich Elek szerk.) Bp., 1907, Lampel. Aranyozott, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. Közepes állapotban + Wollanka JÓzsef: Raffael. ua.
13495.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Eugene Münz: Histoire de L1Art tendant La Rennaissance.  Paris, 1895. Korabeli, kissé sérült, nagyon dekoratív egészbőr kötésben, aranyozott dombornyomott, aranyozott lapszélekkel / In full leather binding 740p.
13496.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az antik világ. A művészet története. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes képpel illusztrált, belső borítólap kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
13497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cennerné Wilhelmb Gizella-Köpeczi Béla-Vadász Sándor: Képek a nagy francia forradalom történetélből(1789-1799). Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13498.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft