Porcelán Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1015365
11121
228
"MN Borsod Légterének Védelmében 1951-1986" Hollóházi emlék porcelánváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 986636
11122
228
Hollóházi virágmintás talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:26 cm 1013960
11123
228
Hollóházi pálinkás palack, matricás, jelzett, hibátlan, "Szatmári szilvapálinka" felirattal, m:24 cm 1020074
11124
228
2 db vadászmotívumokkal díszített Hollóházi porcelán korsó, matricás, jelzett, d: 8,5 ill. 7 cm, m: 12 ill. 16,5 cm 980695
11125
228
Hollóházi porcelán nyuszipár, jelzett, m: 7,5 cm 1013683
11126
228
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1018536
11127
228
Hollóházi kávéskészlet (csésze+alj), 6 darabos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6, ill. 11,5 cm 1019983
11128
228
Alföldi porcelán söröskorsó, "Sernevelőház a XVII. századból" felirattal, sörfőzdei jelenettel, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 20 cm 1019852
11129
228
Király lány és a béka, kézzel festett, jelzett (König), hibátlan, m:18 cm 992583
11130
228
Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1013822
11131
228
Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm 990505
11132
228
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft