Porcelán

Tételek száma: 75

11121.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hollóházi virágmintás talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:26 cm
11122.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hollóházi pálinkás palack, matricás, jelzett, hibátlan, "Szatmári szilvapálinka" felirattal, m:24 cm
11123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db vadászmotívumokkal díszített Hollóházi porcelán korsó, matricás, jelzett, d: 8,5 ill. 7 cm, m: 12 ill. 16,5 cm
11124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi porcelán nyuszipár, jelzett, m: 7,5 cm
11125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11126.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hollóházi kávéskészlet (csésze+alj), 6 darabos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6, ill. 11,5 cm
11127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Alföldi porcelán söröskorsó, "Sernevelőház a XVII. századból" felirattal, sörfőzdei jelenettel, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 20 cm
11128.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Király lány és a béka, kézzel festett, jelzett (König), hibátlan, m:18 cm
11129.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11130.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm
11131.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11132.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft