Porcelán Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1014984
11108
228
Zsolnay masnival díszített nyolcszögletű bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 8,5 cm 964509
11109
228
Zsolnay fedeles patika edény, jelzett, hibátlan, koszos, m:16 cm 913137
11110
228
Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db 1014248
11111
228
Zsolnay virág mintás teljes teás készlet,matricás, jelzett, hibátlan / Complete Zsolnay tea set 1014105
11112
228
Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 11×11x6 cm 1014113
11113
228
Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás, nyolcszögletű ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 9×9x2,5 cm 980798
11114
228
Zsolnay őzikék, kézzel festett porcelán, hibátlan, jelzett, 17,5x13 cm 1013696
11115
228
Zsolnay porcelán foxterrier, kézzel festett, jelzett, m: 9,5 cm 1016490
11117
228
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa készlet 6 darabos, jelzett, hibátlan, 110mm 1016518
11118
228
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa, jelzett, hibátlan, 185mm 1016514
11119
228
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa, jelzett, hibátlan, 155mm 1016504
11120
228
"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft