Festmények és grafikák

Tételek száma: 209

Mannheim Róza (1880-1965): Patakparti házikók. Akvarell, papír, szakadt, jelzett, 30×40 cm
10085.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mannheim Róza (1880-1965): Tengerpart. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 23×33 cm
10086.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mannheim Róza (1880-1965): Vízparti házak. Akvarell, papír, szakadt, jelzett, 30×40 cm
10087.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: A debreceni Máv műhely kapuja. Ceruza, papír, jelzett, 20×28 cm
10088.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Menyhárt József (1901-1976): Irredenta ex libris, fa metszet, jelzés a dúcon, 23×15 cm
10089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Molnár C. Pál (1894-1981): Albergo di Latemar. Fametszet, papír, jelzett (M-CP), üvegezett keretben, 16×11 cm
10090.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Mühle jelzéssel: Tájkép patakkal. Olaj, farost, antik keretben, 64×84 cm
10091.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Nagy jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 50×60 cm
10092.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz. Színes litográfia, papír, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 14x14 cm
10093.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

10094.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Németh Krisztina (1994-): Lánchíd. Akvarell, papír, jelzett, 23×28 cm
10095.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Németh Krisztina (1994-): Kék Rigi (Turner másolat). Akvarell, papír, jelzett, 24×36 cm
10096.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft