Festmények és grafikák

Tételek száma: 209

cca 1930 Kaesz Gyula (1897-1967): Az építészet allegóriája. Fametszet papír, jelzés nélkül,kartonra ragasztva,  20×15 cm
10061.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kass János (1927-2010): Ószövetségi sorozat egy darabja. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10062.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×28 cm
10063.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Katcy jelzéssel: Vadászkutya a zsákmánnyal. Olaj, vászon, sérült, antik keretben, 33×40 cm
10064.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Keleti Jenő, ifj.(1943-): Naplemente. Linó, papír, jelzett, 29x22 cm
10065.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Sárga váza. Akvarell, papír, jelzett,  28×46 cm
10066.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

KL jelzéssel: Virágcsendélet akttal. Olaj, farost, 70×50 cm
10067.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ex libris Koronthály Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett, lapméret 16x24cm
10068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Lány. Tusrajz, papír, hagyatéki pecséttel, 25×10 cm
10069.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Tehenek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×34 cm
10070.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kondor Lajos (1926-2006): Angyal. Színes rézkarc, papír, jelzett, 17,5×7,5 cm
10071.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kormos Balázs (1976-): Geometria, olaj falemezen, keretben, 42x56 cm (hátoldalán Sugár Gábor 2006 jelzéssel olajkép)
10072.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft