Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 82

Gaal Mózes: Kazinczy Ferenc élete és költészete. Bp.-Pozsony, Stampfel Károly. Belsejében ajánlással 1899-es dátumozással. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél enyhén sérült, jó állapotban.
12969.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bendek Elek Ezüst Mesekönyv. Bukarest, 1975, Kriterion könyvkiadó. Illusztrált. Kemény táblás félvászon kötésű.
12970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12971.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Váradi Antal: Költemények. Bp., 1890. Szépirodalmi könyvkiadó. Ruzitska Ármin. Festett, egészvészon kötésben, szép állapotban
12972.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

12973.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12974.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12975.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Suschka Richárd: Egyszerű gazdasági számvitel. Bp., 1902. Pátria. 212p. Egészvászon kötésben
12976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. hetedik kiadás. Bp. 1929. Auto- és motorujság kiad. 367 l. 47 l. (Budapest uccáinak és tereinek betürendes névsora.) Kissé megviselt illusztrált kiadói borítékban. Dedikált!
12977.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Müller J. P.: Az én módszereim. Könyv a testedzésről. Bp., é.n.. Illusztrációkkal. Hozzákötve: Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1926. Attila. Félvászon védőborítóban
12978.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12979.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1960 Alkatrészkatalógus a Pobeda M 20 típusú személygépkocsihoz
12980.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft