Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
897072
12969
214
Gaal Mózes: Kazinczy Ferenc élete és költészete. Bp.-Pozsony, Stampfel Károly. Belsejében ajánlással 1899-es dátumozással. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél enyhén sérült, jó állapotban. 895658
12970
214
Bendek Elek Ezüst Mesekönyv. Bukarest, 1975, Kriterion könyvkiadó. Illusztrált. Kemény táblás félvászon kötésű. 424616
12971
214
11000
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db 832224
12972
214
2200
Váradi Antal: Költemények. Bp., 1890. Szépirodalmi könyvkiadó. Ruzitska Ármin. Festett, egészvészon kötésben, szép állapotban 790038
12973
214
Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben 790036
12974
214
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936 851435
12975
214
Márai Sándor: Idegen emberek I-II. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés papírborítóval, kopottas állapotban. 894650
12976
214
Suschka Richárd: Egyszerű gazdasági számvitel. Bp., 1902. Pátria. 212p. Egészvászon kötésben 894656
12977
214
Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. hetedik kiadás. Bp. 1929. Auto- és motorujság kiad. 367 l. 47 l. (Budapest uccáinak és tereinek betürendes névsora.) Kissé megviselt illusztrált kiadói borítékban. Dedikált! 894657
12978
214
Müller J. P.: Az én módszereim. Könyv a testedzésről. Bp., é.n.. Illusztrációkkal. Hozzákötve: Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes gyógyítása. Bp., 1926. Attila. Félvászon védőborítóban 894672
12979
214
Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky Jó állapotban. 894670
12980
214
cca 1960 Alkatrészkatalógus a Pobeda M 20 típusú személygépkocsihoz Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft