Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 82

12957.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
12958.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12959.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12960.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12961.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

12962.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12963.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12964.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Kádár Imre: A fekete bárány, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
12965.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12966.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Móricz Zsigmond(szerk.): Mai Dekameron, Az új írók. Bp., 1932, Nyugat. Újrakötött félvászon kötés, elején az eredeti címlappal, néhány lap foltos, egyébként jó állapotban.
12967.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vajthó László: Bessenyei. Bp., 1947, Dante. Kiadói papírkötés, színes fénymásolt védőborítóval, belsejében megjegyzéssel, jó állapotban.
12968.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft