Nyomtatványok

Tételek száma: 46

1960 Plakát: Indépendance pour l'Angola la Guinée-Bissau et le Mozambique. 1961-1971.  Propaganda a 60-as évek fegyveres függetlenségi mozgalma mellett Angolában, (portugál) Mozambikban és Portugál Guineában (1951–1975 között Bissau-Guinea neve. Üvegezett keretben. 64x48cm
11736.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1967 Mindenre emlékszem Richárd (szovjet film), S. M. monogrammal, hajtogatva, jó állapotban, 80x56 cm
11737.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1967 A bokszoló című lengyel film plakátja, jelzett, de a név nem olvasható, hajtogatva, jó állapotban, 82x58 cm
11738.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1964 Norddeutscher Lloyd óceánjáró luxus hajó 12db színes, illusztrált menü kártyája. / Norddeutscher Lloyd ship menu cards with 12 different graphics. 21x15cm
11739.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1968 A P-2 nem jelentkezik című szovjet film, DEDE jelzéssel (bizonyára Dede Ernő (1933) grafikusművész), hajtogatva, jó állapotban, 82x58 cm
11740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1968 Nagyméretű kínai propaganda falinaptár Mao-val / Large Chinese propaganda calendar with Mao 35x40 cm
11741.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1969 Egy falat kenyér című szovjet film, D. E. monogrammal (bizonyára Dede Ernő (1933) grafikusművész), hajtogatva, jó állapotban, 80x56 cm
11742.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1980 eleje, Szovjet békeharcos, propaganda plakát, feltekerve, 98x66cm
11743.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1980 eleje, Szovjet antikapitalista, propaganda plakát, feltekerve, 48x65cm
11744.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1980 eleje, Szovjet antikapitalista, békeharcos propaganda plakát, feltekerve, 64,5x48cm
11745.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft