https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 33

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
2 db ezüst (Ag.) kanál, jelzettek, nettó: 105 g/ Two silver spoon
1
19024.

2 db ezüst (Ag.) kanál, jelzettek, nettó: 105 g/ Two silver spoon

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
29
 
2db, növényi díszítésű, ezüst (Ag) nyelű sajtkés, és egy ezüst (Ag) teáskanál /  2 cheese knives with silver handle and a silver tea spoon, br: 78,3gr, 8,7gr
1
19025.

2db, növényi díszítésű, ezüst (Ag) nyelű sajtkés, és egy ezüst (Ag) teáskanál /
2 cheese knives with silver handle and a silver tea spoon, br: 78,3gr, 8,7gr

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Ezüst (Ag.) tálka, benne egy 1938 Szent István 5 pengőssel. Jelzett, nettó:66 g / Silver saucer with silver coin
1
19026.

Ezüst (Ag.) tálka, benne egy 1938 Szent István 5 pengőssel. Jelzett, nettó:66 g / Silver saucer with silver coin

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) körömreszelő, jelzett (Birmingham), h:12 cm, nettó:15 g /Silver nail file
1
19027.

Ezüst (Ag.) körömreszelő, jelzett (Birmingham), h:12 cm, nettó:15 g /Silver nail file

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) névjegykártya tartó doboz, fa betéttel, jelzett (P.V), 11×9 cm m:5 cm, bruttó: 246 g / Silver box
1
19028.

Ezüst (Ag.) névjegykártya tartó doboz, fa betéttel, jelzett (P.V), 11×9 cm m:5 cm, bruttó: 246 g / Silver box

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Ezüst (Ag.) ólomkristály váza, jelzett, hibátlan, gravírozott szöveggel, m:17 cm
1
19029.

Ezüst (Ag.) ólomkristály váza, jelzett, hibátlan, gravírozott szöveggel, m:17 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
8
 
Ezüst (Ag.) dísztálka, hólyag- domborított díszítéssel, golyós lábakon áll, jelzett, nettó:173 g / Silver saucer with silver coin
1
19030.

Ezüst (Ag.) dísztálka, hólyag- domborított díszítéssel, golyós lábakon áll, jelzett, nettó:173 g / Silver saucer with silver coin

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) tálca, hólyag domborított szegéllyel, jelzett, GA mesterjellel, 35×19 cm, nettó: 403 g / Silver tray
1
19031.

Ezüst (Ag.) tálca, hólyag domborított szegéllyel, jelzett, GA mesterjellel, 35×19 cm, nettó: 403 g / Silver tray

 
Eladva
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1880-1890 Növényi arabeszkkel díszített, ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra 800-as tisztaságú svájci jelzéssel, színezett, kézzel festett, hibátlan porcelán számlappal, másodpercmutatóval, kulccsal, a tokon nagyrészt lekopott aranyozással (a fogantyú pótolt) /  Antique silver case pocket watch with key-wind, key-set movement and hand painted porcelain dial, with key (handle replaced), br: 49gr
1
19032.

cca 1880-1890 Növényi arabeszkkel díszített, ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra 800-as tisztaságú svájci jelzéssel, színezett, kézzel festett, hibátlan porcelán számlappal, másodpercmutatóval, kulccsal, a tokon nagyrészt lekopott aranyozással (a fogantyú pótolt) /
Antique silver case pocket watch with key-wind, key-set movement and hand painted porcelain dial, with key (handle replaced), br: 49gr

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz