Könyvek: egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

10 db szótár és nyelvkönyv
11538.

10 db szótár és nyelvkönyv

Kikiáltási ár:
800 Ft

11539.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1708-ból származó ószláv imakönyv (az első és és utolsó oldalak rossz állapotban) / 1708 Old-Slavic praybook in bad condition
11540.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben /Antal Mihály ügyelése alatt. Tudnivalók: Schedel Ferencz. Előszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz./ 1835, Buda, Magyar kir. Egyetem betűivel, korabeli, kopott aranyozott félbőr kötésben
11541.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

11542.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1925 Tolnai Világtörténelme - A világháború története I. kötet, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. kiadásában, több száz képpel, térképekkel, jó állapotban
11543.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1924 Jókai centenáriumi díszkiadás 3 kötet a sorozatból: 27,29,56. egységes jó állapotban
11544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1924, 1933, 1935 CIH: Magyar Törvénytár 3 kötete a pótlásokkal együtt, egészvászon kötésben (foltos)
11545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Márkus Dezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai a Curia és az ítélőtáblék döntéseinek gyűjteménye, Grill Károly 1893, Bp. I-II. kötet (teljes) dombornyomott, kopott aranyozású egészvászon kötésben (foltos)
11546.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Közgazdasági enciklopedia. 1-4. köt. Bp. (1929) Athenaeum. 851 p.Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Szép állapotban.
11547.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1882 Livre d`Amour - a Szerelem könyve 720 oldalas francia könyv rengeteg képpel (az első 6 lap rossz állapotban) kopott félbőr kötésben
11548.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vegyes könyv tétel: Magyar kereskedők könyve III. kötet, A világjárás hősei 3 kötete, 3 db német nyelvű könyv
11549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft