Könyvek: egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

1912 Pikler J. Gyula: 1911 A budapesti lakásszámlálás főbb eredményei 114p. korabeli félvászon kötésben a szerző ajánlásával
11514.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11515.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1912. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p.
11516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1911 Múzeumi és könyvtári értesítő közlöny, benne képes cikk a hazai ötvöscéhek pecsétéiről, képekkel
11517.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar Lótenyésztés 1945-1980 + 2 db német nyelvű képes könyv lovakról
11518.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11519.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Közgazdasági enciklopédia I. kötet, 4 térképmelléklettel, jó állapotú vászonkötésben
11520.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1937 Az élet útmutatója, Pesti Hírlap kiadása, vászonkötésben, az első oldal hiányzik
11521.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Dombornyomott fatáblás egészbőr kötésben sárgaréz vasalásokkal, magyar címert ábrázoló réz kapcsokkal. (az egyik fatábla kettétört) 1883, 420p
11522.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Cziffra alapítvány: A Musica c. lap Liszt Ferenc különszámának hasonmás kiadása, Papírborítóban. Angol-Francia-Magyar
11523.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1888 Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bécs és Alsó-Ausztria 690old. aranyozott kiadói félbőr kötésben (gerinc fent sérült)
11524.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Vegyes háború előtti könyvtétel, benne Shakespeare-mesék, Jókai Mór: Délvirágok, Magyar-Német sebszótár, Tolnai világlexikon 5. kötete és más érdekes könyvek főleg sérült állapotban
11525.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft