Könyv és nyomtatvány / Books and printed materials Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
223711
4038
99
Méray Tibor: Nagy Imre élete és halála (1988, szamizdat), Nagy Imre: Agrárpolitikai tanulmányok (1950), Az igazság a Nagy Imre ügyben, századvég füzetek (1989), Századvég 1989 1-2 205307
4039
99
4800
1904 Kalendárium 8 db szép litho képpel 24x28cm / Litho calendar with 8 pages 191291
4040
99
1944 Karinthy Frigyes: Két hajó, Signer és Wolfner (a gerinc sérült) 232753
4041
99
Erotikus metszet 10x16 cm 221893
4042
99
5 db angol, német és orosz nyelvű könyv, köztük Marx, Engels és Leninről szóló az út a szocializmus felé címmel 205507
4043
99
4500
1941 Erdélyünk és honvédségünk Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József 223786
4044
99
1500
1933 Természettudományi közlöny évfolyama aranyozott egészvászon kötésben a Kir. Magyar Természettudományi Társulat jóvoltából Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft