cca 1920 A Bécsi opera szignált rézkarc A Förster jelzéssel keretben 2... https://www.darabanth.com/hu/97-Gyorsarveres/97.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~244/cca-1920-A-Becsi-opera-szignalt-rezkarc-A-Forster-jelzessel-keretben-26x18cm-haboru-elotti-~II223512
223512
10008
97
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,84 EUR , 12,50 USD
Leírás: cca 1920 A Bécsi opera szignált rézkarc A Förster jelzéssel keretben 26x18cm (háború előtti bolti címkével)
: Sys