Vegyes festmények, ikonok / Other paintings, icons Tételek száma: 10
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
162305
10253
81
550000
Intarziás falikép a Mostari hídról 220x120cm
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
162179
10254
81
24000
Dávid király rézmetszet BPAUL jelzéssel 36x28cm keretben 162210
10255
81
A Magyar Nemzeti Bank épülete rézmetszet 33x24cm keretben 162161
10256
81
Párizsi divat lithokép 29x22cm keretben 162182
10257
81
Rákosi Mátyást ábrázoló akvarell (ismeretlen festő műve) 40x30cm keretben 162157
10258
81
Kártyázók Gubai szignóval (olaj) 45x36 cm keretben 162051
10259
81
Magas Tátra: Csorba-tó "Mednyánszky hagyatékából 1919" pecséttel (ceruzarajz) 38x42cm keretben 162009
10260
81
Ikon: Veres Zsuzsa és Csomor Lajos 38x25 cm (hátoldalán viaszpecsét) 162007
10261
81
Ikon: Veres Zsuzsa és Csomor Lajos 43x26 cm (hátoldalán viaszpecsét) 162008
10262
81
Ikon: Veres Zsuzsa és Csomor Lajos 37x26 cm (hátoldalán viaszpecsét) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft