Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3455988
12096
524
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Vérmázas váza. Jelzés nélkül, alján mázhibával, m: 19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3455984
12097
524
Art-ceramics
Retro német füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3464323
12098
524
5500
Art-ceramics
Iparművész ritka méretű ikebana, Komlós Miklós terve alapján, jelzett, hibátlan, 25x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3455945
12099
524
3400
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri 4 darab vintage tárgy, közte 2 darab váza, m: 22 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3455983
12100
524
3200
Art-ceramics
Iparművész design váza, kis sérüléssel, m: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3462450
12101
524
Art-ceramics
Mihály Béla tűzpiros váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 20,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3455990
12102
524
5500
Art-ceramics
cca 1970, Német csorgatott lüsztermázas váza. Jelzett, m: 24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3438667
12103
524
Art-ceramics
Városlődi kerámia "Szekszárdi emlék" feliratú mázas kerámia mini korsó és edény jelzett, d: 5, 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3318436
12104
524
Art-ceramics
Iparművész teás kiöntő, szűrővel, jelzett, hibátlan, méret: 16x10 cm, m: 8,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3464345
12105
524
Art-ceramics
Retro német padlóváza, szájánál mázrepedéssel, m: 41,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3440165
12106
524
Art-ceramics
Iparművész, jelzett kerámia váza. Terv.: Várdeák Ildikó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3440392
12107
524
7500
Art-ceramics
Roszik Vilma modern váza. Jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft