Kerámiák

Tételek száma: 199

Fórizsné Sárai Erzsébet: Vérmázas váza. Jelzés nélkül, alján mázhibával, m: 19,5 cm
12096.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Retro német füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12097.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Iparművész ritka méretű ikebana, Komlós Miklós terve alapján, jelzett, hibátlan, 25x23 cm
12098.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Bodrogkeresztúri 4 darab vintage tárgy, közte 2 darab váza, m: 22 cm alatt
12099.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Iparművész design váza, kis sérüléssel, m: 20 cm
12100.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Mihály Béla tűzpiros váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 20,5 cm
12101.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1970, Német csorgatott lüsztermázas váza. Jelzett, m: 24 cm
12102.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Városlődi kerámia "Szekszárdi emlék" feliratú mázas kerámia mini korsó és edény jelzett, d: 5, 13 cm
12103.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Iparművész teás kiöntő, szűrővel, jelzett, hibátlan, méret: 16x10 cm, m: 8,5 cm.
12104.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Retro német padlóváza, szájánál mázrepedéssel, m: 41,5 cm
12105.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Iparművész, jelzett kerámia váza. Terv.: Várdeák Ildikó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
12106.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Roszik Vilma modern váza. Jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
12107.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft