https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 109

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF
1
33436.

1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés
1
33437.

2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF
1
33438.

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF
Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU
1
33439.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina
1
33440.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF
1
33441.

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF
1
33442.

Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF
Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF
1
33443.

Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF
Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros" egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF
1
33444.

DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros" egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
DN (2000 k.) "Honvédségért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU
1
33445.

DN (2000 k.) "Honvédségért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Észak-Korea DN "A Kommunizmusért" az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU
1
33446.

Észak-Korea DN "A Kommunizmusért" az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU
1
33447.

Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU
France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz