Militária Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3279761
33400
524
Military
Numizmatika
1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3503805
33401
524
Military
Numizmatika
1960-1970 k. "Katonai Tízpróba (KTP) " arany, ezüst, bronz fokozata, zománcozott jelvények (3xklf) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3433439
33402
524
3400
Military
Numizmatika
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem " bronz és ezüst fokozata (3db, 2xklf, mellszalag csak az egyiken) 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 20 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések, néhány mellszalaggal, legtöbbje anélkül (8db, 3xklf) + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (6db, 2xklf) T:AU-VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3516581
33403
524
13000
Military
Numizmatika
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje T:AU Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled bronze miniature decoration C:AU NMK 615. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3316258
33404
524
Military
Numizmatika
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 615. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3433672
33405
524
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3224731
33406
524
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3433413
33407
524
3400
Military
Numizmatika
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25, és 30 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések eredeti mellszalaggal, egyik szalagsávval T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3433428
33408
524
Military
Numizmatika
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések eredeti mellszalaggal, egyik szalagsávval T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3366810
33409
524
Military
Numizmatika
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "MN. Magasabbegység lőbajnokság GPI. 2. sz. lőgyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lőbajnokság pisztoly lőgyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3516237
33410
524
Military
Numizmatika
1967. "Miskolc 1967. VII. 23 " egyoldalas, öntött bronz plakett (87x69mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3513662
33411
524
Military
Numizmatika
1970-1980 k. "Élenjáró Hallgató - 1. osztály " rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvény (41x26mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft