https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 12

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1971. "PROF ÁRVAY SÁNDOR 20 ÉVE VEZETI A DOTE. NŐI KLINIKÁJÁT 1971." egyoldalas bronz emlékplakett fa talapzaton (plakett:~138mm; talapzat:144x171mm) T:XF, talapzaton kis hibák
1
31835.

1971. "PROF ÁRVAY SÁNDOR 20 ÉVE VEZETI A DOTE. NŐI KLINIKÁJÁT 1971." egyoldalas bronz emlékplakett fa talapzaton (plakett:~138mm; talapzat:144x171mm) T:XF, talapzaton kis hibák

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1974. "XI. Egészségügyi Fotókiállítás - 1974 Debrecen" fém lemezérem műanyag keretben (63mm) T:AU
1
31836.

1974. "XI. Egészségügyi Fotókiállítás - 1974 Debrecen" fém lemezérem műanyag keretben (63mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1979. "Egészségügyi Szakdolgozók Jubileumi Tudományos Értekezlete Debrecen 1969-1979" bronzozott, egyoldalas Al emlékérem (95mm) T:AU
1
31837.

1979. "Egészségügyi Szakdolgozók Jubileumi Tudományos Értekezlete Debrecen 1969-1979" bronzozott, egyoldalas Al emlékérem (95mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31838.

1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
2001. "Országos Gyermekkardiológiai Tud. Ülés / Kiskunhalas" bronzozott Al(?) emlékérem (91mm) T:XF
1
31839.

2001. "Országos Gyermekkardiológiai Tud. Ülés / Kiskunhalas" bronzozott Al(?) emlékérem (91mm) T:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2006. "Kaposi Mór Oktató Kórház - Somogy megye Kaposvár - Alapítva 1846 / Kaposi Mór Oktató Kórház alapításának jubileuma alkalmából Dr. Mike György részére - 160 - 2006" bronz érdemérem, eredeti tokban (106mm) T:AU
1
31840.

2006. "Kaposi Mór Oktató Kórház - Somogy megye Kaposvár - Alapítva 1846 / Kaposi Mór Oktató Kórház alapításának jubileuma alkalmából Dr. Mike György részére - 160 - 2006" bronz érdemérem, eredeti tokban (106mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Edvi Illés György (1911-1991) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF TP 714.
1
31841.

Edvi Illés György (1911-1991) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF TP 714.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31842.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
1
31843.

Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch
1
31844.

Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc
Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Vastagh György Ifj. (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" kétoldalas bronz plakett füllel. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:XF
1
31845.

Vastagh György Ifj. (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" kétoldalas bronz plakett füllel. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
DN "HIC MORTUI VIVOS DOCENT - KLINIKO-PATH. KONF. HMV" bőrre nyomott patológus konferencia emlékérem (70mm) T:AU
1
31846.

DN "HIC MORTUI VIVOS DOCENT - KLINIKO-PATH. KONF. HMV" bőrre nyomott patológus konferencia emlékérem (70mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz