Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 147

Luxemburg "Juvalux '18 / Világbélyegkiállítás" kétoldalas bronz emlékérem velúr szütyőben (70mm) T:AU Luxembourg "Juvalux '18 / Exposition Philatelique Mondiale" two-sided commemorative medallion in velour purse (70mm) C:AU
33213.

Luxemburg "Juvalux '18 / Világbélyegkiállítás" kétoldalas bronz emlékérem velúr szütyőben (70mm) T:AU
Luxembourg "Juvalux '18 / Exposition Philatelique Mondiale" two-sided commemorative medallion in velour purse (70mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
33214.

Nagy-Britannia 1986. "Királyi esküvő - András herceg és Sarah Ferguson / Westminster apátság" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag dísztokban (38mm) T:UNC
United Kingdom 1986. "Royal wedding - Prince Andrew and Sarah Ferguson / Westminster Abbey" dousble-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU, patina German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" two-sided bronze medallion. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU, patina
33215.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU, patina
German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" two-sided bronze medallion. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU, patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Német államok 1859. Friedrich Von Schiller születésének 100. évfordulója" kétoldalas bronz zseton (22mm) T:XF,VF German states 1859. 100th Anniversary of the Birth of Friedrich Von Schiller" double-sided bronze token (22mm) C:XF,VF
33216.

Német államok 1859. Friedrich Von Schiller születésének 100. évfordulója" kétoldalas bronz zseton (22mm) T:XF,VF
German states 1859. 100th Anniversary of the Birth of Friedrich Von Schiller" double-sided bronze token (22mm) C:XF,VF

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Német Birodalom 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (308,52g/100mm) T:XF sérült ezüstözés German Empire 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" silver plated Cu-Ni-Zn commemorative medallion (308,52g/100mm) C:XF damaged silver plating
33217.

Német Birodalom 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (308,52g/100mm) T:XF sérült ezüstözés
German Empire 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" silver plated Cu-Ni-Zn commemorative medallion (308,52g/100mm) C:XF damaged silver plating

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
33218.

German Empire 1900. "Wilhelm II and August" Al medal (38mm) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Német Birodalom 1900 k. "Ernte-Zeit (Aratási idő)" peremén jelzett, kétoldalas Ag emlékérem. Szign.: CP (46,61g/0.990/42mm) T:AU patina German Empire cca. 1900. "Ernte-Zeit (Harvest Time)" double-sided Ag commemorative medal, hallmarked on the edge. Sign.: CP (46,61g/0.990/42mm) C:AU patina
33219.

Német Birodalom 1900 k. "Ernte-Zeit (Aratási idő)" peremén jelzett, kétoldalas Ag emlékérem. Szign.: CP (46,61g/0.990/42mm) T:AU patina
German Empire cca. 1900. "Ernte-Zeit (Harvest Time)" double-sided Ag commemorative medal, hallmarked on the edge. Sign.: CP (46,61g/0.990/42mm) C:AU patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
33220.

German Empire 1906. "Agricultural District Association of Storman / For long time faithful service" bronze commemorative medallion with maker mark "DERTEL BERLIN", with ear. "STORMARNSCHER LANDWIRTSCHAFTL.KREISVEREIN 1906 / FÜR LANGJäHRIGE TREUE DIENSTLEISTUNG" (43mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Német Birodalom 1914. "Sportverseny Neustadtban" kétoldalas bronz díjplakett, kopott dísztokban. Szign.: "J. Schwerdtner" (38x59mm) T:VF, patina German Empire 1914. "Sportkonkurrenz W R Neustadt 1914" (Sports competition in Neustadt) two-sided bronze award plaque, in a worn case. Sign.: "Johann Schwerdtner" (38x59mm) C:VF, patina
33221.

Német Birodalom 1914. "Sportverseny Neustadtban" kétoldalas bronz díjplakett, kopott dísztokban. Szign.: "J. Schwerdtner" (38x59mm) T:VF, patina
German Empire 1914. "Sportkonkurrenz W R Neustadt 1914" (Sports competition in Neustadt) two-sided bronze award plaque, in a worn case. Sign.: "Johann Schwerdtner" (38x59mm) C:VF, patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Német Birodalom 1915. "Linsingen-i Alexander tábornok / A német és az osztrák-magyar csapatok egyesülése" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, a keleti fronton az orosz erők ellen vívott győztes hadjáratok emlékére verték. Szign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) T:AU,XF German Empire 1915. "General Alexander von Linsingen / Merger of German and Austro-Hungarian troops" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge. Minted for the victorius campaigns in the east against the Russian forces. Sign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) C:AU,XF
33222.

Német Birodalom 1915. "Linsingen-i Alexander tábornok / A német és az osztrák-magyar csapatok egyesülése" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, a keleti fronton az orosz erők ellen vívott győztes hadjáratok emlékére verték. Szign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) T:AU,XF
German Empire 1915. "General Alexander von Linsingen / Merger of German and Austro-Hungarian troops" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge. Minted for the victorius campaigns in the east against the Russian forces. Sign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) C:AU,XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Német Birodalom DN "Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül" kétoldalas bronz zseton (20mm) T:XF patina German Empire ND "Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining" double-sided bronze token "Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen" (20mm) C:XF patina Krause N#305844
33223.

Német Birodalom DN "Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül" kétoldalas bronz zseton (20mm) T:XF patina
German Empire ND "Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining" double-sided bronze token "Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen" (20mm) C:XF patina
Krause N#305844

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Német Demokratikus Köztársaság 1965. "800 éves Lipcse / 1165-1965" kétoldalas, jelzett porcelán emlékérem (40mm) T:AU, lyukasztott German Democratic Republic 1965. "800 Jahre Leipzig / 1165-1965" two-sided, marked porcelain commemorative medallion (40mm) C:AU, holed
33224.

Német Demokratikus Köztársaság 1965. "800 éves Lipcse / 1165-1965" kétoldalas, jelzett porcelán emlékérem (40mm) T:AU, lyukasztott
German Democratic Republic 1965. "800 Jahre Leipzig / 1165-1965" two-sided, marked porcelain commemorative medallion (40mm) C:AU, holed

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft