Ausztria DN "Franz Liszt" egyoldalas bronz lemezérem (74x62mm) kőlapon . Szign: Franz Stiasny (130x81mm) T:XF Austria ND "Liszt" one-sided bronze commemorative medallion, attached a stone plate. Sign.: Franz Stiasny (130x81mm) C:XF
Ausztria DN "Kaiserin und Köigin Maria Theresia / Austria Glori osa aeterna" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34mm/0,999/15,02g) T:AU Austria ND "Kaiserin und Köigin Maria Theresia / Austria Glori osa aeterna" double-sided hallmarked Ag commemorative medallion (34mm/0,999/15,02g) C:AU
Belgium DN(1997G) "I. Baldvin belga király 1930-1993 / Az egység erőt ad" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán "G" gyártói jelzéssel (Bayerisches Münzkontor), (11,80g/30mm) T:AU (eredetileg PP) Belgium DN(1997G) "Koning Boudewijn 1. - Roi Baudouin 1930-1993 / L'union fait la force" two-sided, unmarked Ag commemorative medallion, with "G" maker's mark on the reverse (Bayerisches Münzkontor), (11,80g/30mm) C:AU (originally PP)
Brazília 1970. "Guanabara Állam Turisztikai Titkársága 1970 / Nemzetközi Népdalfesztivál" bronz emlékérem eredeti, kissé kopottas dísztokban (42mm) T:UNC Brazil 1970 "Secretariat of Tourism of the State of Guanabara 1970 / International Popular Song Festival" bronze medallion in original worn case (42mm) C:UNC
Csehszlovákia 1967. "Výstava Košický zlatý poklad 1967 - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Kassai Aranykincs kiállítása 1967 - Kelet-szlovákiai Múzeum Kassán)" ezüstpatinázott bronz emlékérem, a hátlap I. Ferdinánd 1541-es évjáratú "Schauthaler" előlapjának mintájára készült (51mm) T:XF Czechoslovakia 1967. "Košický zlatý poklad - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Exhibition of the Kosice Golden Treasure 1967 - East Slovakian Museum in Kosice)" silver-patinated bronze commemorative medal, the reverse is modeled on the obverse of Ferdinand I's "Schauthaler" dated 1541 (51mm) C:XF
Csehszlovákia 1970 k. "Banské a minciarské Mesto Kremnica (Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa)" bronz emlékérem. Szign.: A. Hám (60mm) T:XF Czechoslovakia 1970 cca. "Banské a Minciarske Mesto Kremnica (Mining and Minting Town of Kremnica)" bronze commemorative medallion. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF