https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 147

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria DN "Bécs város pecsétje" bronz emlékplakett (76mm) T:AU Austria ND "City seal of Vienna" bronze commemorative plaque (76mm) C:AU
1
33165.

Ausztria DN "Bécs város pecsétje" bronz emlékplakett (76mm) T:AU
Austria ND "City seal of Vienna" bronze commemorative plaque (76mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ausztria DN "Franz Liszt" egyoldalas bronz lemezérem (74x62mm) kőlapon . Szign: Franz Stiasny (130x81mm) T:XF Austria ND "Liszt" one-sided bronze commemorative medallion, attached a stone plate. Sign.: Franz Stiasny (130x81mm) C:XF
1
33166.

Ausztria DN "Franz Liszt" egyoldalas bronz lemezérem (74x62mm) kőlapon . Szign: Franz Stiasny (130x81mm) T:XF Austria ND "Liszt" one-sided bronze commemorative medallion, attached a stone plate. Sign.: Franz Stiasny (130x81mm) C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ausztria DN "Kaiserin und Köigin Maria Theresia / Austria Glori osa aeterna" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34mm/0,999/15,02g) T:AU Austria ND "Kaiserin und Köigin Maria Theresia / Austria Glori osa aeterna" double-sided hallmarked Ag commemorative medallion (34mm/0,999/15,02g) C:AU
1
33167.

Ausztria DN "Kaiserin und Köigin Maria Theresia / Austria Glori osa aeterna" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34mm/0,999/15,02g) T:AU
Austria ND "Kaiserin und Köigin Maria Theresia / Austria Glori osa aeterna" double-sided hallmarked Ag commemorative medallion (34mm/0,999/15,02g) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Belgium 1897. "EXPOSITION INTERNATIONALE BRUXELLES 1897 / ROYAUME DE BELGIQUE KONINRIJK BELGIE" "Brüsszeli Nemzetközi Kiállítás" bronz, kétoldalas, vert emlékérem. Szign.: JUL LAGAE SCULT - WOLFERS FECT (70mm) T:XF több kis ph. / Belgium 1897. "EXPOSITION INTERNATIONALE BRUXELLES 1897 / ROYAUME DE BELGIQUE KONINRIJK BELGIE" "Brussels International Exposition" bronze, double-sided, struck commemorative medallion. "EXPOSITION INTERNATIONALE BRUXELLES 1897 / KONINKRYK BELGIE / ROYAUAME DE BELGIQUE". Sign: JUL LAGAE SCULT - WOLFERS FECT (70mm) C:XF multiple small edge errors
1
33168.

Belgium 1897. "EXPOSITION INTERNATIONALE BRUXELLES 1897 / ROYAUME DE BELGIQUE KONINRIJK BELGIE" "Brüsszeli Nemzetközi Kiállítás" bronz, kétoldalas, vert emlékérem. Szign.: JUL LAGAE SCULT - WOLFERS FECT (70mm) T:XF több kis ph. / Belgium 1897. "EXPOSITION INTERNATIONALE BRUXELLES 1897 / ROYAUME DE BELGIQUE KONINRIJK BELGIE" "Brussels International Exposition" bronze, double-sided, struck commemorative medallion. "EXPOSITION INTERNATIONALE BRUXELLES 1897 / KONINKRYK BELGIE / ROYAUAME DE BELGIQUE". Sign: JUL LAGAE SCULT - WOLFERS FECT (70mm) C:XF multiple small edge errors

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Belgium 1981. "50 Olimpia" sárgarézzel bevont acél emlékérmek (12xklf) lezárt fóliatokban (30mm) T:AU, patina Belgium 1981. "50 Olympics" brass plated steel commemorative medallion (12xdiff) in foil case (30mm) C:AU, patina
1
33169.

Belgium 1981. "50 Olimpia" sárgarézzel bevont acél emlékérmek (12xklf) lezárt fóliatokban (30mm) T:AU, patina
Belgium 1981. "50 Olympics" brass plated steel commemorative medallion (12xdiff) in foil case (30mm) C:AU, patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Belgium DN(1997G) "I. Baldvin belga király 1930-1993 / Az egység erőt ad" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán "G" gyártói jelzéssel (Bayerisches Münzkontor), (11,80g/30mm) T:AU (eredetileg PP) Belgium DN(1997G) "Koning Boudewijn 1. - Roi Baudouin 1930-1993 / L'union fait la force" two-sided, unmarked Ag commemorative medallion, with "G" maker's mark on the reverse (Bayerisches Münzkontor), (11,80g/30mm) C:AU (originally PP)
1
33170.

Belgium DN(1997G) "I. Baldvin belga király 1930-1993 / Az egység erőt ad" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán "G" gyártói jelzéssel (Bayerisches Münzkontor), (11,80g/30mm) T:AU (eredetileg PP)
Belgium DN(1997G) "Koning Boudewijn 1. - Roi Baudouin 1930-1993 / L'union fait la force" two-sided, unmarked Ag commemorative medallion, with "G" maker's mark on the reverse (Bayerisches Münzkontor), (11,80g/30mm) C:AU (originally PP)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Brazília 1970. "Guanabara Állam Turisztikai Titkársága 1970 / Nemzetközi Népdalfesztivál" bronz emlékérem eredeti, kissé kopottas dísztokban (42mm) T:UNC Brazil 1970 "Secretariat of Tourism of the State of Guanabara 1970 / International Popular Song Festival" bronze medallion in original worn case (42mm) C:UNC
1
33171.

Brazília 1970. "Guanabara Állam Turisztikai Titkársága 1970 / Nemzetközi Népdalfesztivál" bronz emlékérem eredeti, kissé kopottas dísztokban (42mm) T:UNC Brazil 1970 "Secretariat of Tourism of the State of Guanabara 1970 / International Popular Song Festival" bronze medallion in original worn case (42mm) C:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
200 Ft
200 300 400
Bulgária 1990. "Nemzetközi Filatéliai Kiállítás ? Várna, 1990. X. 19-25. / Olymphilex '90" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:AU (eredetileg PP), kis patina Bulgaria 1990. "International Philatelic Exhibition - 19-25. X 1990. Varna / Olymphilex '90" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU (originally PP), small patina
1
33172.

Bulgária 1990. "Nemzetközi Filatéliai Kiállítás ? Várna, 1990. X. 19-25. / Olymphilex '90" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:AU (eredetileg PP), kis patina
Bulgaria 1990. "International Philatelic Exhibition - 19-25. X 1990. Varna / Olymphilex '90" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU (originally PP), small patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Csehszlovákia 1934. "A körmöcbányai bányászat újjáélesztése 1934" kétoldalas bronz emlékérem (25mm) T:XF Czechoslovakia 1934. "Revitalization of Mining in Kremnica 1934" double-sided bronze commemorative medallion (25mm) C:XF
1
33173.

Csehszlovákia 1934. "A körmöcbányai bányászat újjáélesztése 1934" kétoldalas bronz emlékérem (25mm) T:XF
Czechoslovakia 1934. "Revitalization of Mining in Kremnica 1934" double-sided bronze commemorative medallion (25mm) C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csehszlovákia 1956. "Michalovce (Nagymihály) / 1056-1956" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF Czechoslovakia 1956. "Michalovce / 1056-1956" two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:XF
1
33174.

Csehszlovákia 1956. "Michalovce (Nagymihály) / 1056-1956" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF
Czechoslovakia 1956. "Michalovce / 1056-1956" two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Csehszlovákia 1967. "Výstava Košický zlatý poklad 1967 - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Kassai Aranykincs kiállítása 1967 - Kelet-szlovákiai Múzeum Kassán)" ezüstpatinázott bronz emlékérem, a hátlap I. Ferdinánd 1541-es évjáratú "Schauthaler" előlapjának mintájára készült (51mm) T:XF Czechoslovakia 1967. "Košický zlatý poklad - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Exhibition of the Kosice Golden Treasure 1967 - East Slovakian Museum in Kosice)" silver-patinated bronze commemorative medal, the reverse is modeled on the obverse of Ferdinand I's "Schauthaler" dated 1541 (51mm) C:XF
1
33175.

Csehszlovákia 1967. "Výstava Košický zlatý poklad 1967 - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Kassai Aranykincs kiállítása 1967 - Kelet-szlovákiai Múzeum Kassán)" ezüstpatinázott bronz emlékérem, a hátlap I. Ferdinánd 1541-es évjáratú "Schauthaler" előlapjának mintájára készült (51mm) T:XF
Czechoslovakia 1967. "Košický zlatý poklad - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Exhibition of the Kosice Golden Treasure 1967 - East Slovakian Museum in Kosice)" silver-patinated bronze commemorative medal, the reverse is modeled on the obverse of Ferdinand I's "Schauthaler" dated 1541 (51mm) C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Csehszlovákia 1970 k. "Banské a minciarské Mesto Kremnica (Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa)" bronz emlékérem. Szign.: A. Hám (60mm) T:XF Czechoslovakia 1970 cca. "Banské a Minciarske Mesto Kremnica (Mining and Minting Town of Kremnica)" bronze commemorative medallion. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF
1
33176.

Csehszlovákia 1970 k. "Banské a minciarské Mesto Kremnica (Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa)" bronz emlékérem. Szign.: A. Hám (60mm) T:XF
Czechoslovakia 1970 cca. "Banské a Minciarske Mesto Kremnica (Mining and Minting Town of Kremnica)" bronze commemorative medallion. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz