Licitálható
33252.
Külföldi emlékveretek, plakettek
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
Olaszország 1996. "Világ Olimpiai- és Sport Bélyegkiállítás Centenáris Gyűjteményi Kiállítása / Athéntól Atlantáig 1996. július 19 - augusztus 3." kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal. Szign.: "U. Pernazza" (40mm) T:AU, kis patina
Italy 1996. "World Olympic and Sports Stamp Exhibition Centennial Collectibles Exhibition / Athens to Atlanta - July 19 - August 3. 1996." two-sided, silver-plated metal commemorative medallion in capsule, in original decorative case, with certificate. Sign.: "U. Pernazza" (40mm) C:AU, small patina
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |