Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3501455
20144
524
Music, Musical notes, Instruments
Jávorszky Béla Szilárd:A magyar folk története. A szerző, Jávorszky Béla Szilárd (1965-) zenei szakíró, szerkesztő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013, Kossuth - Hagyományok Háza, 286+1 p. 1. kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3493506
20145
524
ca 1910-1925 5 db klf kotta vegyes állapotban: Internationale, Bartók, népdalok, stb még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3503551
20146
524
Zsolt von Harsanyi: Rhapsodie Hongroise vie de Liszt. Párizs, 1948. Bordázott gerincű félbőr kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3476212
20147
524
Das Wunschkonzert. 14 Welterfolge für Klavier Band 2. Berlin, é.n., Richard Birnbach, 72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3481797
20148
524
Ludwig van Beethoven (1770-1827): Kleinere Klavierwerke. Bp., Köneman Music. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3465106
20149
524
Buchner Antal (szerk.), Luspay Kálmán (szerk.), Régenhold János (szerk.) Turul daloskönyv I?II. kötet Vegyeskarra írott énekek gyűjteménye két kötetben. Negyvenhat szerző száz vegyeskara. Középiskolák részére kézikönyv gyanánt és énekkarok használatára. Eger, 1921?1928. Egri Nyomda Részvénytársaság. [12] + 123 + [1] p.; [10] + 160 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3464271
20150
524
3800
Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3461347
20151
524
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos zeneművek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3441800
20152
524
1941 Magyar Zenei Szemle I. évfolyam 1. szám + 6 szórványszám + A Zene c. folyóirat 1943, XXV. évf. 4. szám még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3374707
20153
524
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3437276
20154
524
Grant, Adrian: Michael Jackson. A leghitelesebb életrajz képekben 1958-2009. Napról napra. Bp., 2009, Cartaphilus. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3408614
20155
524
Hohner Melody szoprán furulya, leírással, tisztítóval, h: 33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft