Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 46

Jávorszky Béla Szilárd:A magyar folk története. A szerző, Jávorszky Béla Szilárd (1965-) zenei szakíró, szerkesztő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013, Kossuth - Hagyományok Háza, 286+1 p. 1. kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés
20144.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
ca 1910-1925 5 db klf kotta vegyes állapotban: Internationale, Bartók, népdalok, stb
20145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zsolt von Harsanyi: Rhapsodie Hongroise vie de Liszt. Párizs, 1948. Bordázott gerincű félbőr kötés, jó állapotban.
20146.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Das Wunschkonzert. 14 Welterfolge für Klavier Band 2. Berlin, é.n., Richard Birnbach, 72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20147.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Ludwig van Beethoven (1770-1827): Kleinere Klavierwerke. Bp., Köneman Music. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Buchner Antal (szerk.), Luspay Kálmán (szerk.), Régenhold János (szerk.) Turul daloskönyv I?II. kötet Vegyeskarra írott énekek gyűjteménye két kötetben. Negyvenhat szerző száz vegyeskara. Középiskolák részére kézikönyv gyanánt és énekkarok használatára. Eger, 1921?1928. Egri Nyomda Részvénytársaság. [12] + 123 + [1] p.; [10] + 160 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel.
20149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20150.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos zeneművek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.
20151.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1941 Magyar Zenei Szemle I. évfolyam 1. szám + 6 szórványszám + A Zene c. folyóirat 1943, XXV. évf. 4. szám
20152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
20153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Grant, Adrian: Michael Jackson. A leghitelesebb életrajz képekben 1958-2009. Napról napra. Bp., 2009, Cartaphilus. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
20154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Hohner Melody szoprán furulya, leírással, tisztítóval, h: 33 cm
20155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft