Licitálható
19603.
Reklám
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
1920 Album Theeplaatjes serie ,,Internationaal'' 1913. Overdruk in 1920. DIT Album Heeft Historisch Waarde. Tea és kávé gyűjtőkártyák album, rajta a különféle népeket ábrázoló alakokkal, 89 kártya, 1 hiánnyal (Nr. 45.) Zaandam - Almaar - Amsterdam,1920, Firma C. Keg, 19 sztl. lev. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a füzet teste kijár, egy hiánnyal (lsd. fentebb), az utolsó lapon szakadással.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |