Licitálható
14067.
Műtárgyak, antikvitás
32 000 Ft
86,72 EUR, 100,00 USD
32 000 Ft
Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |