Képkeretek Tételek száma: 11
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3519246
15283
524
Frames
cca 19. sz. második fele, erdélyi faragott képkeret, repedéssel, 24x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3519513
15284
524
Frames
Nagyméretű ovális blondel képkeret, üvegezett, 90x72 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3517864
15285
524
Frames
Doboznyi képkeret közte ovális régi darabbal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3137661
15286
524
Frames
Dekoratív képkeret, nyomattal kép méret 40x65 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3464759
15287
524
Frames
Vastag blondel képkeret, sérülésekkel, 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3463983
15288
524
Frames
Antik képkeret Munkácsy Mihály olajnyomattal, sérülésekkel, 72x67 cm, 78x92 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3463964
15289
524
55000
Frames
Neorokokó modorú illusztris képkeret, üvegezett, jó állapotban, befoglaló mérete 49x37 cm, teljes mérete 82x70 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
3464012
15290
524
9500
Frames
Hatalmas üvegezett képkeret, kopásokkal, 73x152 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3420702
15291
524
6500
Frames
cca 20. sz. eleje, Nagyméretű fa képkeret, esztergált fa, kopásokkal, 97x86 cm, belső méret 87x76 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
2994100
15292
524
Frames
2 db Üveggyüngy fűzött fém képkeret 7,6x7,6 cm / 15x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3378948
15293
524
Frames
Antik aranyozott fa képkeret, régi gobelinnel. Külső méret 40x33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft