Judaika

Tételek száma: 42

1989-1995 A Múlt és Jövő zsidó kulturális folyóirat 9 db száma (89/2., 91/1., 91/2., 91/3., 91/4., 95/1-2., 95/3., 95/4.,)
19632.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1906 Pozsony - Rákoskeresztúr, Sonnenfeld Mathild és Stern József esküvőjére szóló üdvözlő táviratok gyűjteménye, benne az esküvői menükártyával is. Nagyrészt gépelt táviratok. Vászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, közte kissé penészesekkel is.
19633.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
1940 Szentendre, munkásszázadnál katonai szolgálatot igazoló szolgálati jegy, Selmeczi Pál karpaszományos gyalogos részére, M. Kir. 208/3. T[ábori] V[egyes] Munkásszázad Parancsokság, fejléces papíron, pecséttel, századparancsoki aláírással, foltos.
19634.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
1949-1950 Izraelita zsebnaptár az 5710-i zsinagógai évre
19635.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1938 Zsidó pár (Pick Éva és Pelz István) esküvőjére kapott dísztáviratok gyűjteménye. Kb 50 db egészvászon kötésbe kötve
19636.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1940-1941 Izraelita zsebnaptár, Steiner Árminné Könyvkereskedése
19637.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1940-1944 Bp., a Svéd Vöröskereszt által kiállított beutalás védett személy részére
19638.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
cca 1919-1949 Vince Tivadar (szül. Weiss) (1895-?) zsidó származású üvegtechnikus, gyártulajdonos (Vince Tivadar ,,Pascal" Üvegtechnikai Üzem tulajdonosa), valamint fia, Vince László (1921-?) irathagyatéka, érdekes dokumentumokkal, közte zsidókra vonatkozó rendelkezések alól mentesítő okiratok (3 db), közmunkaszolgálattal kapcsolatos irat, állampolgársági bizonyítvány, születési és házassági anyakönyvi kivonatok, iparigazolványok, stb., változó állapotban.
19639.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Régi Tóra tekercs töredéke, pergamen, hiányos, sérült, foltos, penészes, cca 54x230 cm.
19640.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Ezüst (Ag) besamin tartó. 1854, 13 latos jelzés, AS mesterjegy, m: 36,5 cm, 322g /// Silver (Ag) Besamim Container, 1854, 13-lot mark, maker's mark AS, height 36.5 cm, weight 322 g.
19641.

Licitálható
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
1 000,00
Minimális ajánlat:
320 000 Ft
320 000 380 000 440 000
Szédertál, ezüst (Ag) XIX. sz. vége. dianás jelzéssel, GU mesterjeggyel 611g, d: 31 cm  Seder plate, silver (Ag) late 19th century. Hungary, Diana hallmark, GU master mark 611g, d: 31 cm
19642.

Szédertál, ezüst (Ag) XIX. sz. vége. dianás jelzéssel, GU mesterjeggyel 611g, d: 31 cm

Seder plate, silver (Ag) late 19th century. Hungary, Diana hallmark, GU master mark 611g, d: 31 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 192,41
1 375,00
Minimális ajánlat:
440 000 Ft
440 000 500 000 600 000
19643.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00
Minimális ajánlat:
400 000 Ft
400 000 480 000 550 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft