Hajózás, Balaton Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3458365
19723
524
Ships Balaton
Braden, Twain: Vitorlázók kézikönyve. Alapvető tudnivalók és professzionális tanácsok. Pécs, 2005, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3438273
19724
524
Ships Balaton
1954-1956 Balatoni fotóalbum több mint 100 db beragasztott fotóval (Zamárdi, fürdőzők, életképek), változó méretben, sérült zsinórfűzéses albumban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3360941
19725
524
Ships Balaton
Horváth Csaba-Baffia György: Yacht navigátor I-II Bp., 202. Alexandra. 483p. (10); 595p (12) Kiadói kartonált papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3171753
19726
524
Ships Balaton
MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3206841
19727
524
700
Ships Balaton
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban, térkép-melléklettel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
2966623
19728
524
900
Ships Balaton
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3097639
19729
524
900
Ships Balaton
Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft