Magyar Királyi Államvasutak Hivatalos Menetrendkönyv. Téli kiadás. Érvényes 1937 október 3. - 1938. május 14. Bp., 1937, MÁV, 1 (illusztrált, színes papírborító, rajta Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikájával) t.+324+40 p. Korabeli reklámokkal, térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon és a naptár részen bejegyzésekkel, szakadt illusztrált papírborítóval.
1948 Hivatalos Menetrendkönyv. A magyar vasutak, hajó-, légi- és autobuszjáratok hivatalos menetrendje. Külföldi összeköttetések. Személy- és poggyászdíjszabás. Szerk. és kiadja: a Magyar Államvasutak igazgatósága. Bp., 1948, Athenaeum-ny., 400 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Kurán - The Holy Quran. A Szent Korán. ford: dr. Mihályffy Balázs. Arab és magyar nyelven. New York. é.n. EDHI International. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos borító
Kubinszky Mihály: Régi magyar vasútállomások. Építészeti hagyományok. Bp., 1983, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Szitnyai Jenő (szerk.): Nemzetközi Vasútegylet általános vasúti szakszótár. Magyar rész. 1962, MÁV. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.