Könyvek: Vallás

Tételek száma: 112

Gyász-beszéd mellyet Romában O'Connell Dániel (mint a szabadság bajnoka) fölött P. Ventura Joachim St. Andrea della Valle-ban tartott. A szerző előszava- s jegyzeteivel magyarra fordítva. Veszprém, 1848, Ramasetter Károly. Papírkötésben, kopottas állapotban.
24406.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Viktor Kicsera et al: A Habsburg egyház. A munkácsi görög katolikus egyházmegye az osztrák uralom alatt (1771-1918). Ungvár, 2018, V. Pagyak Kiadója. Kiadói papírkötés.
24407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Barna Gábor (szerk.): Boldogasszony. Szűz Mária tisztelete Magyarországon és Közép-Európában. Szeged, 2001, Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24408.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Szemelvények a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egyletének munkálataiból. Kalocsa, 1885, Malatin Antal Könyvnyomdájából. Kiadói egészvászon-kötésben. Volt könyvtári könyv
24409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Zoványi Jenő : Magyarországi Protestáns Egyháztörténeti Lexikon, Bp., 1977, Magyarországi Református Egyház. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Resolutiones seu decreta authentica Sacrae Congregationis Indulgentiis Sacrisque Reliquiis : praepositae ab anno 1668 ad annum 1882. Ratisbonae, 1883. Félbőr kötés, festett lapélek, kopottas állapotban.
24411.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett arany-korona, azaz különféle válogatott ájtatos szép imákból, lelki fohászkodásokból, elmélkedésekből, dicséretekből és szívbeli indulatokból készítetett imádságos könyv, melyet a keresztény híveknek buzgó lelkük javára, s a jó pályafutás boldog koronájának elnyerésére, szorgalmatos munkájával szerzett Óvári s Szent-Miklósi - - , Apponyi Miklós özvegye. Budán, 1869, Magyar Kir. Egyetemi Nyomda, [8]+363+[5] p. Aranyozott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
24413.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Litterae Circulares ad venerabilem clerum almae diocesis Jaurinensis. Dimissae anno Domini 1864. Jaurini, Typis Victoris Sauervein. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24414.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
P. Szeghy Ernő: Gondolatok az élet késő alkonyán. A Szűzanya testvéreinek! 4. H.n., Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24415.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3 db - Szabó Ferenc: A teológus Pázmány + Jézus Krisztus megközelítése + Napfogyatkozás. Kereszténység és modernség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24416.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Praeorator, azaz kézikönyv az előimádkozó lelkészek számára. Az Esztergom-Főegyházmegyei Főhatóság jóváhagyásával. Esztergom, 1900, Nuzárovits Gusztáv. Kiadói egészbőr kötés, gerinc sérült, színezett lapélek, kopottas állapotban.
24417.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Balits Antal Nagyböjti Sz. Beszédek. Győr, 1890, Polgár Bertalan. Felvágatlan. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24418.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft