Gyász-beszéd mellyet Romában O'Connell Dániel (mint a szabadság bajnoka) fölött P. Ventura Joachim St. Andrea della Valle-ban tartott. A szerző előszava- s jegyzeteivel magyarra fordítva. Veszprém, 1848, Ramasetter Károly. Papírkötésben, kopottas állapotban.
Viktor Kicsera et al: A Habsburg egyház. A munkácsi görög katolikus egyházmegye az osztrák uralom alatt (1771-1918). Ungvár, 2018, V. Pagyak Kiadója. Kiadói papírkötés.
Barna Gábor (szerk.): Boldogasszony. Szűz Mária tisztelete Magyarországon és Közép-Európában. Szeged, 2001, Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szemelvények a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egyletének munkálataiból. Kalocsa, 1885, Malatin Antal Könyvnyomdájából. Kiadói egészvászon-kötésben. Volt könyvtári könyv
Resolutiones seu decreta authentica Sacrae Congregationis Indulgentiis Sacrisque Reliquiis : praepositae ab anno 1668 ad annum 1882. Ratisbonae, 1883. Félbőr kötés, festett lapélek, kopottas állapotban.
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett arany-korona, azaz különféle válogatott ájtatos szép imákból, lelki fohászkodásokból, elmélkedésekből, dicséretekből és szívbeli indulatokból készítetett imádságos könyv, melyet a keresztény híveknek buzgó lelkük javára, s a jó pályafutás boldog koronájának elnyerésére, szorgalmatos munkájával szerzett Óvári s Szent-Miklósi - - , Apponyi Miklós özvegye. Budán, 1869, Magyar Kir. Egyetemi Nyomda, [8]+363+[5] p. Aranyozott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
Litterae Circulares ad venerabilem clerum almae diocesis Jaurinensis. Dimissae anno Domini 1864. Jaurini, Typis Victoris Sauervein. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
P. Szeghy Ernő: Gondolatok az élet késő alkonyán. A Szűzanya testvéreinek! 4. H.n., Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.