https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Folyamatos online aukciók
Tétel

[Třanovský, Jiří (1597-1637): Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj ...] H...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül

Licitálható

Licitálok:

11 000 13 000 15 000

 

1

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
27,10 EUR, 31,25 USD

Ajánlatok száma:

1

Minimális ajánlat:

11 000 Ft

Leírás:

[Třanovský, Jiří (1597-1637): Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj ...] Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané, a we wssech Potrebách... Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané, a we wssech Potrebách... Pest, 1858, Trattner-Károlyi,III-XIV+1184+[64];+237+3;+108 p. Szlovák nyelven. Egyházi kolligátumunk szlovák nyelvű énekes- és imádságoskönyv, melynek első, legnagyobb terjedelmű, nyitó munkája a tescheni születésű Jirzí Tranovsky (1591-1637), a "szláv Luther" evangélikus lelkész műve. Gyülekezeti énekeskönyve először 1636-ban jelent meg. A több mint 80 kiadást megélő énekeskönyv szövegei a századok során mélyen beivódtak a szláv kegyességi tudatba. Tranovsky műve a kiadások során folyamatosan bővült, kötetünk nyitómunkája 1040 rövidebb szöveget tartalmaz, utána a két rövidebb munka következik, önálló címlapokkal. Későbbi rézveretes félbőr-kötés, festett lapélekkel, a rézvereten "Mojzsis Maria" névvel és "1895" felirattal, kopott borítóval, hiányos rézveretekkel, kissé sérült kötéssel, hiányzó szennylapokkal, az első rész címlapja hiányzik, a végén néhány lapon gyűrődéssel.

Megosztás:

Facebook

Tétel fotót készítette : kni

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz