3 db könyv: Karel Novy: A kóbor vadász. Bratislava, 1969, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + V. J. Stanek: Auf Bärenspur in den Karpaten. Prága, 1959, Artia. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. + Karel Hájek: Weidmannsheil! Prága, 1954, Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.