Licitálható
22582.
Könyvek: Történelem
4 800 Ft
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 Ft
[Ignaz Aurelius Fessler/Fesserl Ignác Aurél (1756-1839)] J. A. Fesserl: Die Geschichte der Ungern und ihrer Landsassen. Dritter Theil: Die Ungern unter Königen aus verschiedenen Häusern. Erster Band. Erzählet von - -.
Leipzig, 1816, Johann Friedrich Gleditsch, XXIV+1083+3 p. + 1 (kihajtható, részben színezett rézmetszetű térkép: Charte von Ungarn, Siebenburgen, Slavonien, einem Theil von Croatien, und Ost-Galicien, nebst der Moldau, Walachey und andern angrenzenden Ländern) t. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, a térkép illesztésén kis szakadással, a térképen hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, a hátsó szennylapon hajtásnyommal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |