Licitálható
22654.
Könyvek: Történelem
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 Ft
Gibbon, [Edward] Edvárd: A Római Birodalom hanyatlásának és bukásának története. Az angol eredetiből átdolgozta: Hegyessy Kálmán. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1868-1869, Ráth Mór, XXI+[3]+303+[5] p.; [2]+331+[7] p. Első magyar kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, sérült, kijáró lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, rajzokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |