Benson J. Lossing: Eine Geschichte der Vereinigten Staaten für Familien und Bibliotheken. (Az Egyesült Államok története családok és könyvtárak számára.) Hartford, 1873, T. Belknap, (1 acélmetszetű címkép) t. + VII+1+780+3 p.+11 (acélmetszetek) t. Fametszetű egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, régi bélyegzésekkel.