Tétel

Licitálható

Licitálok:

5 000 6 000 7 000

Kikiáltási ár:

5 000 Ft
13,55 EUR, 15,63 USD

Minimális ajánlat:

5 000 Ft

Leírás:

Alexander, Franz - Staub, Hugo: Der Verbrecher und seine Richter. Ein psychoanalytischer Einblick in die Welt der Paragraphen.
[Bécs] Wien, 1929. Internationaler Psychoanalytischer Verlag (Druck der Vernay Ag.) 124 + [4] p. Első kiadás.
Hugo Staub (1886-1942) berlini jogász, üzletember, mecénás és autodidakta pszichoanalitikus Alexander Ferenc (1891-1964) pszichoanalitikussal közösen írt dolgozata a kriminálpszichológia korai szakmunkájának számít: a munkában elméleti fejtegetések váltakoznak elmekórtani és esetleírásokkal.
Néhány oldalon apró foltosság, a lapszéleken rozsdafoltosság.
Aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft