Marjay Frigyes: Szegedtől - Uzsokig... 1919-1939. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 203+(1) p.+ XXXII (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-1946-ban betiltott könyvek listáján.
Joachim Toeche-Mittler: Armeemärsche. III. Teil. Die Geschichte unserer Marschmusik. Neckargemünd, 1975, Kurt Vowinckel. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Az Érdekes Újság háborús albuma. II. füzet. Bp., Légrády-ny., 1 (tartalomjegyzék) sztl. lev.+ 12 (fekete-fehér fénynyomatok) t. Kiadói papírmappa, sérült, szakadt, foltos mappával.
Wolfram Dornik: Des Kaisers Falke. Wirken und Nach-Wirken von Franz Conrad von Hötzendorf. Mit einer Nachbetrachtung von Verena Moritz und Hannes Leidinger. Innsbruck, 2013, Studienverlag, 279+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Walther Dahl (szerk.): Ehrenbuch des deutschen Soldaten. München, 1986, FZ-Verlag, 527+[1] p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Willy Peter Reese: Mir selber seltsam fremd. Die Unmenschlichkeit des Krieges. Russland 1941-44. Szerk.: Stefan Schmitz. H.n., 2003, Claasen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Klaus Borchert: Die Generalfeldmarschälle und Großadmiräle der Wehrmacht. Wölfersheim-Berstadt, 1994, Podzun-Pallas. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Armin Böttger: Durchkommen war alles. Mit der Kamera bei der 24. Panzerdivision. Berg am See,1990,Vowinckel. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.