Immanuel, Friedrich: Der Weltkrieg 1914 bis 1919. Volkstümliche Darstellung des Krieges zu Lande, zur See, in den Schutzgebieten. Berlin, 1920, Ernst Siegfried Mittler und Sohn, VIII+408 p.+ 1 (kihajtható) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, térkép-melléklet nélkül.