Licitálható
24007.
Könyvek: Lótenyésztés, lósport
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 Ft
Schwarznecker, [Gustav]: Pferdezucht. Rassen, Züchtung und Haltung des Pferdes. Berlin, 1894, Paul Parey, 1 (címkép) t.+ IX+[1]+603+[3] p.+ 40 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |