Licitálható
23742.
Könyvek: Konyha és kert
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 Ft
1930 Méhészet, az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Győr és Győrvidéki-, Mosonmegyei- Méhészegyesületek, Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja XXVII. évf. 1-24. sz. (teljes évfolyam), 1930. jan. 1. - dec. 15. Szerk.: id. Boczonádi Szabó Imre, Örösi Pál Zoltán. Egybekötve, viseltes állapotban, helyenként foltos, kissé sérült lapokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |