Megfagyott Muzsikus 1931. [19. évfolyam.] (Írták és rajzolták az építészhallgatók. Kiadták a harmadéves építészek. Szerkesztette a tízes bizottság.) [Bp.], 1931.,(Műegyetem),[Műegyetemi-ny.], 73 + [7] p. Számozott (18./100) példány.! Szövegközti és egész oldalas rajzokkal gazdagon illusztrált. Gábor László (Skafa), Pogány Frigyes (Futóbolond II.), Rimner János írásával és rajzaival. Kiadói egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.