Boris Jefimov: Hitler-banda. Háborús karrikatúrák 1942-43. Magyar szöveg: Byssz Róbert. Bp., 1946., Athenaeum, 95+1 p. A főváros felszabadulásának 1. évfordulójára adták ki. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.