Licitálható
24823.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
Veres Péter: A paraszti jövendő. A szerző, Veres Péter (1897-1970) író, politikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1948., Sarló, 256 p. 1. kiadás.
Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos, javított, viseltes papír védőborítóban, foltos, kopott borítóval, a papírborító hátoldala firkált.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |