Licitálható
24751.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 Ft
Moliére, [Poquelin, Jean-Baptiste]:
Oeuvres completes. La seule complete en 2 volumes. Ornée de 10 Portraits en pied coloriés. Dessinés par Edmond Geffroy et Henri Allouard. Tome I-II. [Teljes mű két kötetben.]
Paris, [1875 körül]. Librairie Garnier Freres (Imprimerie de Saint-Denis). 1 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett cÃmkép) + [4] + VIII + 803 + [1] p. + 4 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett tábla); 1 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett, acélmetszetű cÃmkép) + [4] + 823 + [1] p. + 4 t. (hártyapapÃrral védett, kézzel szÃnezett tábla).
Bibliofil kiadásunk Moliere (1622-1673) drámaÃrói életművének egészét közreadja, a szÃnlapokon az eredeti szereposztás részleteivel, egyes drámák esetén elÅ‘szavakkal, ajánlásokkal. KötetkettÅ‘sünk kézzel szÃnezett illusztrációit Edmond Geffroy (1804-1895) és Henri Allouard (1844-1929) grafikusművészek rajzolták. Illusztrált kötetünk elsÅ‘ kiadása 1870 körül jelent meg, példányunk az újabb lenyomatból származik.
Egységes, aranyozott gerincű, vaknyomásos, enyhén kopott kiadói félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép példány.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |