Tétel

Licitálható

Licitálok:

8 000 9 500 11 000

Kikiáltási ár:

8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD

Minimális ajánlat:

8 000 Ft

Leírás:

Le monde enchanté. Choix de douze contes de fées de Perrault, L'Héritier, D'Aulnoy, De La Force, De Caylus, Leprince de Beaumont. Prédécé d'une histoire des fées et de la littérature féerique en France par M. De Lescure. Ouvrage orné de 37 gravures d'apres les dessins de A. Gaillard.
Paris, 1883. Libraire de Firmin-Didot et Cie. 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + [6] + LXXX + 432 + [2] p. + 12 t. Első kiadás.
Illusztrált mesegyűjteményünk a XVII-XVIII. századi francia tündérmesék legjavát adja közre, Adolphe de Lescure francia művelődéstörténész, író, szerkesztő alapos bevezetésével.
Díszesen aranyozott gerincű, vaknyomásos kiadói bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft