Juhász Ferenc:
A szent tűzözön regéi. (Dedikált.)
(Budapest), [1969]. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 404 + [4] p. Első kiadás.
Dedikált: "Belia Gyuriéknek nagy szeretettel, öleléssel ajánlom: Ferenc. Budapest, 1969. március 14."
Kötetünk kötéstervét és tipográfiáját Kass János grafikusművész tervezte.
Prov.: Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, Babits-kutató, a Szépirodalmi Könyvkiadó lektora.
Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, Hajnal Gabriella színes rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.