Jósika Miklós 2 műve: Élet és Tündérhon. Kisebb regények. II. rész: Isten és ördög - Bájvirág - A mohilok gyöngye. Jósika Miklós' Regényei XIV. köt.;
Visszhangok. I. rész: Ábránd és való, Vész és üdv., Rózsá Mária, Herculanum. 1. kiadás. Jósika Miklós' Regényei XX. köt.;
Pesten, 1843-1844., Heckenast Gusztáv, 4+247+1 p.;
4+270 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésekben, kopott borítókkal, foltos lapokkal, a második könyv gerince és a könyvteste sérült a könyv vége levált (260-261. oldalak között) és egy lap sérült, szakadt (261/262 p.)