Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar írók. Életrajz-gyűjtemény. [I. köt.] Gyűjté: - - és - -. Kiegészítésül: Ferenczy Jakab: "Magyar irodalom és tudományosség történeté"-hez. Pest, 1856, Szent-István-Társulat,(Emich Gusztáv-ny.), VIII+641+X p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.