https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 721

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes fotó tétel, vászon dobozban, különféle méretben, változó állapotban.
1
19339.

Vegyes fotó tétel, vászon dobozban, különféle méretben, változó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1865 Nagyméretű albumin fotó idős hölgyről Pécsről, 17×13 cm
1
19340.

cca 1865 Nagyméretű albumin fotó idős hölgyről Pécsről, 17×13 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
1936 Kislány kutyával, kartonra kasírozott fotó, üvegezett keretben, 24×16 cm
1
19341.

1936 Kislány kutyával, kartonra kasírozott fotó, üvegezett keretben, 24×16 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1944 A Teréz takarék asztaltársaság elnöksége és választmánya. Tabló fotó kartonon 28x23 cm
1
19342.

1944 A Teréz takarék asztaltársaság elnöksége és választmánya. Tabló fotó kartonon 28x23 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm
1
19344.

cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm
1
19345.

cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
ca 1940 Tolnamözs népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm
1
19346.

ca 1940 Tolnamözs népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
ca 1940 Kiskunhalas népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm
1
19347.

ca 1940 Kiskunhalas népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
cca 1950-1960 Kb 240 db családi fotó, albumban. budapesti és vidéki városkép néhány közötte.
1
19348.

cca 1950-1960 Kb 240 db családi fotó, albumban. budapesti és vidéki városkép néhány közötte.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
cca 1900 Pécs, díszes lovas fogatok 2 db fotó Zelesny Károly, Pécs 28x22 cm
1
19349.

cca 1900 Pécs, díszes lovas fogatok 2 db fotó Zelesny Károly, Pécs 28x22 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
ca 1940 31 db esküvői fotó klf korokból
1
19350.

ca 1940 31 db esküvői fotó klf korokból

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Nemere László: Gúnyos mosoly c. filmjéről készült 15 db eredeti, jelzett filmfotó Domonkos László és Csabafi Attila felvételei 24x16 cm + kapcsolódó újságcíkk és levelezés
1
19351.

Nemere László: Gúnyos mosoly c. filmjéről készült 15 db eredeti, jelzett filmfotó Domonkos László és Csabafi Attila felvételei 24x16 cm + kapcsolódó újságcíkk és levelezés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz