ca 1860-1870 Fotótörténeti gyűjtemény 130 db kiváló állapotú vizitkártyával és kabinetfotóval, mind magyar fényképészek műtermeiből, beazonosítani való nemes urakkal és hölgyekkel, korabeli fém veretes plüss albumban. Nagyon szép anyag!
1926 Fiatal lány portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Herz Henrik budapesti műterméből, ceruzával jelzett, sérült karton, 23x17 cm, karton: 32x24 cm
,,1929. június 30-án az egri Ó-Kaszinóban találkozunk", fénykép formájában sokszorosított emléklap, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérüléssel, 22,5x16,5 cm, karton: 29x22 cm
cca 1920 "The Waycleanse Co. Gas-Electric Suction Street Sweeper" utcaseprőgép, fotó, vászonra kasírozva, 18x24 cm + fekete-fehér nyomat, kis lapszéli szakadással, saroktöréssel, 6x10 cm, lapméret: 15,5x23 cm
cca 1920-1925 Az olasz Societa Nicola Romeo di Saronno vállalat által gyártott mozdony vezetőfülkéje, fotó, jelzés nélkül, 23x17 cm // cca 1920-1925 Interior of the driver's cab of a locomotive built by the Italian Societa Nicola Romeo di Saronno company, photo, unmarked, 23x17 cm
cca 1930 2 db Halie raszter fólia fényképek előhívásához (használatával az előhívott kép speciális, rézkarcot utánzó illetve szövetszerű hatást kap), 10x15 cm és 6,5x9 cm formátum, eredeti csomagolásban