Fotó

Tételek száma: 721

ca 1860-1870 Fotótörténeti gyűjtemény 130 db kiváló állapotú vizitkártyával és kabinetfotóval, mind magyar fényképészek műtermeiből, beazonosítani való nemes urakkal és hölgyekkel, korabeli fém veretes plüss albumban. Nagyon szép anyag!
19327.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
1926 Fiatal lány portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Herz Henrik budapesti műterméből, ceruzával jelzett, sérült karton, 23x17 cm, karton: 32x24 cm
19328.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
,,1929. június 30-án az egri Ó-Kaszinóban találkozunk", fénykép formájában sokszorosított emléklap, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérüléssel, 22,5x16,5 cm, karton: 29x22 cm
19329.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1900-1970 Fotó hagyaték, néhány régi fotóval, sok családi, járművek, néhány vizitkártya, 3 db albumban, kb 100 db fotó
19330.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2 db lokomotívokat ábrázoló, nagyméretű modern fotó, az egyik üvegezett keretben, 30x40 cm, 29x38,5 cm, keret: 34x43,5 cm
19331.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1920 "The Waycleanse Co. Gas-Electric Suction Street Sweeper" utcaseprőgép, fotó, vászonra kasírozva, 18x24 cm + fekete-fehér nyomat, kis lapszéli szakadással, saroktöréssel, 6x10 cm, lapméret: 15,5x23 cm
19332.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1920-1925 Az olasz Societa Nicola Romeo di Saronno vállalat által gyártott mozdony vezetőfülkéje, fotó, jelzés nélkül, 23x17 cm // cca 1920-1925 Interior of the driver's cab of a locomotive built by the Italian Societa Nicola Romeo di Saronno company, photo, unmarked, 23x17 cm
19333.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1930 2 db Halie raszter fólia fényképek előhívásához (használatával az előhívott kép speciális, rézkarcot utánzó illetve szövetszerű hatást kap), 10x15 cm és 6,5x9 cm formátum, eredeti csomagolásban
19334.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1925 Cséplés géppel. 10x15 cm Keretben
19335.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
ca 1920-1940 Kislányból nő lesz, 120 db családi fotó, nagyrészt egy lány felnövéséről, régi albummal.
19336.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1960-1970 15 db. nagyrészt labdarúgással kapcsolatos fotó vegyes állapotban
19337.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1931 Hutter és Lever rt. Magyar-Holland margaringyárak rt. a rákospalotai olajgyárben töltött délután emlékére. nagy méretű fotó, kartonon 33x25 cm
19338.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft