Balla Demeter (1931-2017): Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész, építészettörténész fotója, jelzett a fotón (Balla D. 1980) és a hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozva, 18x24 cm
1943 Angyalfi Andor (1892-1973): "Béke" - Pax, a hátoldalán "Magyar Amatőrfényképezők Országos Szövetségének Soproni Csoportja (rajta: Soproni Fotoklub bélyegzéssel)", "2. Országos Művészi Fényképkiállítás Kassán 1943 November 11-től 28-ig" címkékkel, és "Soproni Fotoklub" bélyegzésekkel, 33x28 cm
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Vitorlás a Balatonon, Hallo Mami! (Csónakázó gyermek), az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain kis kopásnyomokkal, 24x18 cmx2
cca 1952-1952 Bojár Sándor (1914-2000) Női sportolók fotója, rajta szovjet, magyar, kínai, lengyel...stb sportolókkal, a hátoldalán pecséttel jelzett, 17x24 cm
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Sweet Dream, Halászbástya, az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain és a szélein kis kopásnyomokkal,az egyik fotó egyik sarkán apró hiánnyal, 24x18 cm x2
1939 Tarjánné Dvihally Anna (1907-1982): "Régi zalai ház", fotó kartonon, "B. S. E. Fotokiállítás 1939" címkével, a hátoldalon feliratozva, foltos, kopott kartonnal, 22x29 cm, karton: 42x47 cm
1939 Tarjánné Dvihally Anna (1907-1982): "Bucsuban", fotó kartonon, "B. S. E. Fotokiállítás 1939" címkével, a hátoldalon feliratozva, foltos, sérült, részben hiányos kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal, sérülésekkel, 22x30 cm, karton: 42x47 cm