Fotó

Tételek száma: 721

Réti Pál: Gyermekbemutatás, jelzés nélküli fotó, 23,5×17,5 cm
18674.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1960-1970 Ismeretlen szerző fotómontázsa 24x18 cm-es méretben
18675.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1945 Ék Sándor (1902-1975) festőművész és fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (Töprengő), 24x18 cm
18676.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Fő utcai ház udvara. ca 1920 zselatinos ezüst nagyítás, Jelzett. Novák jelzéssel. 23x17 cm Üvegezett keretben 30x40 cm
18677.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Haraszty István (1934-2022): Helyzet I. Ofszet. 42x29 cm Jelzett a nyomaton sarkán apró gyűrödéssel
18678.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Balla Demeter (1931-2017): Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész, építészettörténész fotója, jelzett a fotón (Balla D. 1980) és a hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozva, 18x24 cm
18679.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
1943 Angyalfi Andor (1892-1973): "Béke" - Pax, a hátoldalán "Magyar Amatőrfényképezők Országos Szövetségének Soproni Csoportja (rajta: Soproni Fotoklub bélyegzéssel)", "2. Országos Művészi Fényképkiállítás Kassán 1943 November 11-től 28-ig" címkékkel, és "Soproni Fotoklub" bélyegzésekkel, 33x28 cm
18680.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Vitorlás a Balatonon, Hallo Mami! (Csónakázó gyermek), az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain kis kopásnyomokkal, 24x18 cmx2
18681.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
cca 1952-1952 Bojár Sándor (1914-2000) Női sportolók fotója, rajta szovjet, magyar, kínai, lengyel...stb sportolókkal, a hátoldalán pecséttel jelzett, 17x24 cm
18682.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Sweet Dream, Halászbástya, az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain és a szélein kis kopásnyomokkal,az egyik fotó egyik sarkán apró hiánnyal, 24x18 cm x2
18683.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
1939 Tarjánné Dvihally Anna (1907-1982): "Régi zalai ház", fotó kartonon, "B. S. E. Fotokiállítás 1939" címkével, a hátoldalon feliratozva, foltos, kopott kartonnal, 22x29 cm, karton: 42x47 cm
18684.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
1939 Tarjánné Dvihally Anna (1907-1982): "Bucsuban", fotó kartonon, "B. S. E. Fotokiállítás 1939" címkével, a hátoldalon feliratozva, foltos, sérült, részben hiányos kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal, sérülésekkel, 22x30 cm, karton: 42x47 cm
18685.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft